II. Uluslararası Homeopati Konferansına Katılım ve Ücretsiz Konsültasyon Şansı

Türkiye’de homeopati son yıllarda gittikçe yaygınlaşmaya başladı. Dünyada 200 seneden fazladır uygulama alanı bulan homeopati artık Türk üniversiteleri tarafından da kabul görüyor ve İTÜ gibi üniversiteler bünyesinde doktorlara homeopati sertifikası eğitimleri veriliyor. Homeopati dernekleri ve homeopatlar tarafından da halkta yaygınlaştırma amacıyla akut durumlarda kullanılabilecek homeopatik ilaçların günlük seminerleri yapılıyor.Geçen sene ilk kez Türkiye’de I. Uluslararası Homeopati Konferansı düzenlendi. Bu sene de 11-13 Nisan 2014 tarihlerinde Homeopati Derneği, Uluslararası Homeopati Derneği ve Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakülte’sinin ortak katkılarıyla II. Uluslararası Homeopati Konferansı, Ankara’da Hacettepe Üniversitesi‘nde gerçekleştirecek.Organizasyonu düzenleyen Homeopati Derneği konferansta hiç bilmeyenlerin bile yararlanabileceğini, homeopatiye kısa bir giriş, tanıtım konuşması yer aldığını, alopatik tedavi ile farkların anlatılacağını belirtiyor. Konferans katılımcıların renkliliğiyle, doğal yaşam ve alternatif tedavilerle ilgili herkesin ilgisini çekebilecek nitelikte gözüküyor.Homeopati Derneği’nin bir de hediyesi var!
Homeopati Derneği, konferansa katılmak isteyen 3 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE KATILMA HAKKI ve 2 ADET ÜCRETSİZ KONSÜLTASYON hediye ediyor.

Çekiliş için en alttaki yorum kısmında 1 Nisan 2014’e kadar katılım talebinizi belirtmeniz yeterli. Çekiliş sonuçları yine blog üzerinden duyurulacaktır.
Konferans bilgisi, programın detayları, Türk ve uluslararası konuşmacı detayları için şu linki takip ediniz.
GÜNCELLEME:

01.04.2014 tarihli çekiliş sonrası Homeopati Konferansı’na

a) ücretsiz katılım hakkı kazanan 3 okuyucumuz:

– Sn. Selin Ers
– Sn. Arzu Çelebi
– Sn. Pınar Dayıoğlu

b) ücretsiz homeopati konsültasyonu hakkı kazanan 2 okuyucumuz:

– Sn. Esra Aksu
– Sn. Banu Özdemir
Kendilerini tebrik ediyor ve katılım sağlayamamaları durumunda diğer okuyucularımıza fırsat tanınabilmesi amacıyla bizlere durumu bildirmelerini kendilerinden rica ediyorum. 

Şanslı okuyucularımızın e-mail adreslerine bağlantıya geçmeleri gereken Homeopati Derneği üyesinin iletişim bilgileri tarafımdan gönderilecektir.

Katılımınız ve ilginiz için çok teşekkürler,Asena

 

GÜNCELLEME (07/04/2014)

Pınar hanımın Ankara’da konaklama yeri bulamamış olmasından dolayı konferansa katılamayacağını belirtmesi üzerine bugün geri kalan katılımcılar arasından yapılan yeni çekilişin talihlisi Sevgili Güliz Hanım olmuştur. Kendisiyle e-posta adresi üzerinden irtibata geçeceğim. Pınar hanıma duyarlı davranışından ötürü çok teşekkür ediyorum.

Asena

10 Comments

 1. Banuozdemir
  Mar 24, 2014
 2. Esra
  Mar 24, 2014

  Merhabalar

  Esra Aksu

  [email protected]

  Teşekkürler,sevgiler…

 3. Seda Kapdan
  Mar 24, 2014

  Konferans icin cekilise katılmak istiyorum.

 4. Arzu Çelebi
  Mar 24, 2014

  Konferans için çekilişe katılmak istiyorum

 5. Pınar
  Mar 25, 2014

  Merhaba,

  Pınar Dayıoğlu [email protected]

  Teşekkürler.

 6. Guliz
  Mar 25, 2014

  Ne güzel bir haber! Talibim.

 7. Selin ers
  Mar 25, 2014

  merhaba

  ben de çekilişe katılmak istiyorum !

  selin ers
  [email protected]

  teşekkürler

 8. serpilgül Vurall
  Mar 25, 2014

  Web sayfamda konuya ilişkin bir duyuru yapacağım. Okuyucularım arasında katılmak isteyenler olacağını düşünüyorum. Bu nedenle size şöyle bir sorum var: Ben yurt dışında olacağım için seçtiğim okuyucularım arasından katılımı sağlama şansım var mı? Cevabınızı bekliyor olacağım . Kolaylıklar dilerim..

  • Asena Devlet
   Mar 25, 2014

   Serpilgül Hanım merhaba,

   Sitenizdeki başvurular arasından 3 konferans bileti, 2 de konsültasyon kontenjanını sağlıyorsunuz, ancak sizin yerinize bir diğer kişinin katılım hakkını soruyorsanız açıkçası ben de bilmiyorum. Dilerseniz dernekle bağlantıya geçmeyi deneyebilirim?

 9. ozlem
  Nis 1, 2014

  Merhaba. Ben de cekilise katilmak istiyorum.

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.