Şüpheli Şekilde Ölü Bulunan Dr. Bradstreet’in Son Sunumu

Geçtiğimiz Mayıs ayı içinde Amerika’da yıllık AutismOne kongresi yapıldı ve otizm tedavisinde son bilimsel gelişmeler her koldan hekim, bilimadamı ve otizm aileleri tarafından masaya yatırıldı biliyoruz ki.

Geçtiğimiz hafta, otizm tedavisi üzerine uzmanlaşmış diğer 2 hekim ile birlikte zamansız ve açıklanamayan ölümleri ile dikkat çeken, otizm camiasının yakından tanıdığı ve çok sevdiği isim Dr. Bradstreet’in işte bu kongrede 22 Mayıs 2015 günü yaptığı son konuşma.

Özellikle 30. dakikadan itibaren anlatılanları dikkatle izlemenizi öneriyoruz. Dr. Bradstreet bu noktada alüminyumdan ve MRT ile LLLT’nin travmatik beyin yaralanmaları da dahil olmak üzere beyindeki hasarı sadece birkaç hafta içinde nasıl tamamen geri çevirebildiğinden bahsediyor.

“Otizm”li çocuklar böylesi kısa bir sürede iyileşebiliyor ve tanılarını kaybedebiliyorlarsa o zaman “otizm” GENETİK DEĞİL demektir!

Genetik değilse işte o zaman aşıları geliştirenler, üretenler, halka dayatanlar, aşı satışından maddi çıkarı olanların başı büyük dertte demektir. Aynı şey, aşılarının yarattığı “sendrom”ların belirtilerini bastırmak için piyasaya sürdükleri faramasötik ilaçların geliştiricileri, satıcıları, yani aslında aşı işinden maddi çıkarı olan aynı kadro ve devletin resmi kurumları için de geçerli tabii.

KKK aşısı ve cıvayla ilgili endişeler biliniyor, bugüne kadar çok dillendirildi. Oysa yenidoğanlara ve çocuklara aşılarla enjekte edilen alüminyumdan hiç bahsedilmedi daha. Bebeklerin rutin “sağlık kontrolleri”nin HERHANGİ BİRİNDE vurulan aşılardaki alüminyum, FDA’in parenteral yoldan verilen ilaçlarda 24 saatlik sürece yayılmış olarak verildiğinde ancak güvenli kabul ettiği değeri haydi haydi geçiyor!

Anaakım tıp her nedense alüminyum konusundaki endişeleri hiçbir şekilde ciddiye dahi almıyor. Özellikle Paul Offit alüminyumun heryerde bol miktarda olan bir metal olduğunu, hatta “anne sütünde aşılardakinden fazla alüminyum olduğu”nu söyleyerek konuyu önemsizdir diye geçiştiriyor.

Eminiz Dr. Offit bir nesnenin ağızdan alınması ile vücuda enjekte edilmesi arasındaki hayli mühim farkı biliyordur?! Dr. Offit belli ki yine yalan söylemekle meşgul. Dr. Bradstreet bunu biliyordu işte ve bakımı altındaki çocukları tek tek iyileştirerek bunu tartışmasız şekilde kanıtlıyordu da….

Aşıyla yaratılmış otizm vakalarını iyileştiren doktorlar niye esrarengiz şekillerde ölüveriyor günümüzde, videoyu izleyin ve kendi kararınızı kendiniz verin.

2 Comments

 1. hüseyin
  Oca 28, 2017

  çalışmalarınız için çok tesekkürler ama en azından türkçe alt yazsı olan var mı bu konuşmanın

  • Asena Devlet
   Oca 28, 2017

   Çok isterdim inanın bu konuşmaya altyazı yapmak. Şu an için mümkün değil ne yazık ki.

Submit a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.